€13.57
% €24.28 (44.11% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810034330 P/N: ZB5AH033 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5AH033 Leuchtdrucktaster, Frontelement, Harmony XB5, Kunststoff, 22mm, grün, unbeschriftet, für universelle LED, rastend"
Schneider Electric Illuminated Push Button, Front Element, Harmony XB5, Plastic, 22mm, Green, Blank, for Universal LED, Latching
Schneider Electric ZB5AH033
EAN 3389110137705
Description
Ten podświetlany przycisk do zintegrowanej diody LED zapewnia interfejs do sterowania maszynami. Można go łatwo zainstalować i wymienić na kompatybilne kompletne przyciski i bloki styków poprzez montaż zatrzaskowy. Jest wyraźnie widoczny na odległość dzięki podświetlone mu, wyraźnemu kolorowi. Jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje dzięki certyfikatowi IP66, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | grün |
|---|---|
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Bauform des Knopfes | flach |
| Geeignet für Beleuchtung | 1 |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Beschriftet | |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5AH033 |
|---|---|
| EAN | 3389110137705 |
| ETIM | EC000221 |
| ECLASS | eClass_10_AKF028014 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
-
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































