€29.47
% €52.72 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810034282 P/N: ZB5AG2 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5AG2 Schlüsselschalter, Frontelement, Harmony XB5, Kunststoff, 22mm, schwarz, 2 Stellungen, rastend"
Schneider Electric Key Operated Switch, Front Element, Harmony XB5, Plastic, 22mm, Black, 2 Positions, Latching
Schneider Electric ZB5AG2
EAN 3389110905809
Description
Ten przełącznik z kluczem zapewnia wszechstronny interfejs do sterowania twoimi maszynami. Można go łatwo zainstalować i wymienić na kompatybilne kompletne przełączniki wyboru kluczyka, aby zapewnić bezpieczny sposób uprawnionym pracownikom przełączanie między trybami p racy procesu lub maszyny. Jest odporny na uderzenia, kurz, wodę i wibracje dzięki certyfikatom IP66 i IP66K, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Schaltstellungen | 2 |
|---|---|
| Ausführung des Betätigungselements | Schlüssel |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Farbe des Betätigungselements | sonstige |
| Farbe der Leuchtmelderkalotte | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5AG2 |
|---|---|
| EAN | 3389110905809 |
| ETIM | EC000222 |
| SCIP | 3c268a46-3ce8-41f2-b8e6-6039f5d32036 |
| ECLASS | eClass_10_AKF031014 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.07 kg |
Designations
Button Control device Control unit Illuminated push-button Indicator device Pilot light Pushbutton Selector switch Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























