€46.44
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031737 P/N: XB4BV5B3 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BV5B3 Leuchtmelder, Harmony XB4, Metall, 22mm, grün, mit Trafo, Glühlampe BA9s, glatte Kalotte, Schraubklemme, 400V"
Schneider Electric Signal lamp, Harmony XB4, metal, 22mm, green, with transformer, incandescent lamp BA9s, smooth dome, screw terminal, 400V
Schneider Electric XB4BV5B3
EAN 3389119039499
Description
Deze Harmony XB4 volle lens modulaire groene signaallamp wordt geleverd met 400V AC, gebruikt een universele LED met transformator. Het heeft een metalen ring. Het signaallampje is speciaal ontworpen voor visuele toepassingen bij machines of processen. Danzij het geïntegreerd LED-verlicht heeft het product een lange levensduur en makkelijk montage en aansluiting in een standaard 22 mm diameter uitsnijding. Het is duidelijk zichtbaar op afstand te onderscheiden dankzij een heldere en langdurige LED-verlichting en transformator. Het is impactbestendig, stofbestendig, waterbestendig en trillingsbestendig dankzij de IP66/IP67/IP69/IP69K, waardoor het ideaal is voor gebruik in ruwe omgevingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Leuchtmelder | 1 |
|---|---|
| Farbe der Linse | grün |
| Ausführung der Fassung | LED |
| Mit Leuchtmittel | 1 |
| Bemessungsbetriebsspannung Ue | 400V |
| Spannungsart | AC/DC |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Bauform der Linse | rund |
| Ausführung der Linse | flach |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BV5B3 |
|---|---|
| EAN | 3389119039499 |
| ETIM | EC000272 |
| SCIP | 3d14fd98-3859-4733-a5ee-a3016769973c |
| ECLASS | eClass_10_AKF041014 |
| Weight | 0.17 kg |
| Weight (Package) | 0.17 kg |
Designations
BA9s Cool lamp Front Front element Harmony XB4 Harmony ZB4 Head part Indicator light Metal signal lamp Signal lamp XB4 ZB4 light reporter
Login
No reviews found. Share your insights with others.

































