€0.78
% €1.40 (44.29% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810035712 P/N: ZBZ32 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBZ32 Schildträger 30x40mm o. Schild, für Ø 22 Geräte"
Schneider Electric Label holder 30x40mm w/o plate, for Ø 22 devices
Schneider Electric ZBZ32
EAN 3389110092592
Description
Hilfsschalter, Lampenfassungen, Zubehör für Metall- und Kunststoffprogramm. Schildträger 30 x 40 mm. Schildträger 30 x 40 mm o. Schild, für DM 22 Geräte. VPE 10. Für Schilder 8 x 27 mm. EIN Grund schwarz, AUS Grund rot.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 30mm |
|---|---|
| Höhe | 40mm |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Farbe | schwarz |
| Form | rechteckig |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBZ32 |
|---|---|
| EAN | 3389110092592 |
| ETIM | EC001032 |
| ECLASS | eClass_10_AKF047014 |
| Weight | 0.0009 kg |
| Weight (Package) | 0.0009 kg |
Designations
Button Command device Control unit Illuminated pushbutton Indicator light Pushbutton Selector switch Signaling device Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.






























