€140.61
% €142.68 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036289 P/N: NSYCUACC007DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC007DG Aluminiumfilter für Wandanbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 1,2 - 1,6 - 2kW"
Schneider Electric Aluminum filter for wall-mounted cooling unit, networked, Climasys CU, 1.2 - 1.6 - 2kW
Schneider Electric NSYCUACC007DG
EAN 3606486379301
Description
Este Acessório da Unidade de Climatização Conectada é um filtro de alumínio. As suas dimensões (AxLxP) são 380x380x8mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | Aluminium |
|---|---|
| Farbe | Aluminium |
| Breite | 380mm |
| Höhe | 380mm |
| Tiefe | 8mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -20°C |
| Filterklasse | |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC007DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379301 |
| ETIM | EC002513 |
| Weight | 0.31 kg |
| Weight (Package) | 0.31 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.









































