€3,513.54
% €3,565.24 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036325 P/N: NSYCUHD2K3P4DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUHD2K3P4DG Außen-Wandanbau-Kühlgerät, Climasys CU, 2kW, 3 Pole, 380/460V, 50/60Hz, IP55"
Schneider Electric Outdoor Wall-Mounted Cooling Unit, Climasys CU, 2kW, 3 Pole, 380/460V, 50/60Hz, IP55
Schneider Electric NSYCUHD2K3P4DG
EAN 3606486099001
Description
Denne nye utendørs tilkoblede kjøleenheten, designet av Schneider Electric, er perfekt tilpasset for automatisering og kontroll og elektrisk distribusjonspaneler, installert utendørs og i tøffe miljø. Det er smart, kompakt og pålitelig. For internasjonalt forretningsformål er det i samsvar med IEC14511 og UL60335-1 & UL60335-2-40. Denne kjøleinnretningen er laget av stålbeskyttet, og tilbyr en intern IP55. Den kjølekapasiteten L35-35 er 2000W i henhold til EN 14511. Dens strømspenning er 380/460V, 50/60Hz, 3 faser. Den opprinnelige Modbus -tilkoblingen er 100% kompatibel med et hvilket som helst SCADA -system. Ekstern alarmer og driftsdata gjør produksjonsprosessen mer pålitelig med færre nedganger, med raskere og enklere problemfiksing, og elektriske komponenter brukte levetid. De nye tilkoblede kjøleenhetene er også tilknyttet programvare og tjenester, som Proclima Web eller IgE XAO -drakter. Ved å bruke disse verktøyene, på bare noen få minutter, er det mulig å velge og optimalisere en termisk styringsløsning, og å designe ett panel (med dets kabinetter, enheter og termisk løsning), med 3D- og 2D -tegninger. Også Schneider Electric Ecostruxure -apper og analyser letter prosessovervåkning med virkelighetsdata og handlingsanbefalinger for mer effektiv drift og vedlikehold (forebyggende og prediktiv).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Luft/Luft |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 380V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 460V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Drehzahlgeregelt | |
| Mit Temperaturregelung | 1 |
| Funktion Master/Slave | 1 |
| Mit Heizfunktion | |
| Gesamtkühlleistung nach EN 14511 bei 35/35 °C | 2000W |
| Luftvolumenstrom Kühlen | 850m³/h |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -20°C |
| Breite | 405mm |
| Höhe | 1000mm |
| Tiefe | 225mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUHD2K3P4DG |
|---|---|
| EAN | 3606486099001 |
| ETIM | EC000855 |
| Weight | 46.2 kg |
| Weight (Package) | 46.2 kg |
Designations
Cooling Cabinet Cooling Devices Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal Management Thermoelectric Cooler Thermoelectric Cooling
Login
No reviews found. Share your insights with others.




































