€1,609.46
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810036182 P/N: MCSESM093F1CS0 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric MCSESM093F1CS0 Modicon Managed Switch, 8 Ports für Kupfer (8TX 10/100 Mbit/s) + 1 für Glasfaser Singlemode (1FX-SM 100 Mbit/s)"
Schneider Electric Modicon Managed Switch, 8 Copper Ports (8TX 10/100 Mbps) + 1 Singlemode Fiber Optic (1FX-SM 100 Mbps)
Schneider Electric MCSESM093F1CS0
EAN 3606481463333
Description
Dit product maakt deel uit van het Modicon Netwerkassortiment, een aanbod van Modicon Standard Managed Switch. Deze beheerde schakelaar komt met protocol Ethernet TCP/IP. Het komt met 8 havens van de koperkabeltransmissie en 1 haven voor single-mode optische vezel. Het biedt eenvoudige en complexe connectiviteit voor meerdere Ethernet-apparaten, netwerkbeheer, verbeterde cyberbeveiliging en meer geavanceerde schakelfuncties. Dit product werkt bij een stroomverbruik van 7W en een nominale spanning van 12V tot 24V DC. Het heeft een verwijderbare 6-pins voedingsconnector. De afmetingen zijn 73 mm (breedte) x 138 mm (hoogte) x 111 mm (diepte) en wegen 0,50 kg. Het heeft beschermde schakelaars die voor middel, geïsoleerde netwerken of systeem met middelgroot netwerkverkeer en netwerk met middelgrote ingewikkeldheidsniveaus geschikt zijn. Het is CE, UL, RCM, EAC, UKCA, DNV-gecertificeerd en voldoet aan de UL 61010-, EN/IEC 61131- en EN/IEC 62368-1-normen. Het is ontworpen voor montage op een 35 mm symmetrische DIN-rail. Biedt een laag energieverbruik en een compacte voetafdruk. Het verstrekt ook eenvoudige connectiviteit voor veelvoudige apparaat Ethernet. Het Modicon Networking-assortiment biedt u een slimme en flexibele manier om Ethernet-oplossingen te integreren in uw bedrijf, van het apparaatniveau tot het controlenetwerk en tot uw bedrijfsnetwerk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ethernet | |
|---|---|
| Anzahl der 10/100 Mbps RJ45-Ports | 8 |
| Anzahl der 10/100/1000 Mbps RJ45-Ports | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps RJ45-Ports | 0 |
| Anzahl der 10 Gbps RJ45-Ports | 0 |
| Anzahl der 10 Gbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 100/1000 Mbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 40 Gbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 100 Gbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der Kombi-Ports RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 10/100 Mbps M12-Ports | 0 |
| Anzahl der 100 Mbps SC-Ports | 1 |
| Anzahl der 1000 Mbps SC-Ports (SX) | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps SC-Ports (LX) | 0 |
| Anzahl der 100 Mbps ST-Ports | 0 |
| Anzahl der 100 Mbps POF-Ports | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps POF-Ports | 0 |
| Anzahl der sonstigen Ports | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | sonstige |
| Anzahl der PoE-Ports | 0 |
| Max. PoE-Leistung | 0W |
| Max. Leistungsaufnahme | 7W |
| Redundante Stromversorgung | 1 |
| Montageart | Hutschiene |
| Anzahl der max. stapelbaren Switches | 0 |
| Anzahl der Modulslots | 0 |
| Layer 2 | 1 |
| Layer 3 | |
| Managebar | 1 |
| Schutzart (IP) | IP30 |
| Höhe | 138mm |
| Breite | 73mm |
| Tiefe | 104mm |
| Kompatibel mit Grade2TV nach XP-C 90-483 | |
| Kompatibel mit Grade3TV nach XP-C 90-483 |
Technical data
| P/N (Part Number) | MCSESM093F1CS0 |
|---|---|
| EAN | 3606481463333 |
| ETIM | EC000734 |
| Weight | 0.5 kg |
| Weight (Package) | 0.5 kg |
Designations
Managed Switch SFP Switch Transceiver Unmanaged Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























































