€96.91
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021957 P/N: LVS04669 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04669 PrismaSeT-P, Linergy BS, Abstandhalter, Metall 5mm,(100Stück)"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Spacer, Metal 5mm, (100 pieces)
Schneider Electric LVS04669
EAN 3606481866837
Description
Cale pour support de jeu de barres pour Linergy BS conçu pour fournir un support robuste pour les jeux de barres dans les installations électriques. Convient aux jeux de barres dont le courant nominal est compris entre 800 A et 1 600 A. Jeu de 100 cales.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebaubreite | -mm |
| Geeignet für Gehäusebauhöhe | -mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | -mm |
| Breite | 45.5mm |
| Höhe | 25mm |
| Tiefe | 5mm |
| Max. Belastbarkeit | -kg |
| Werkstoff | |
| Farbe | sonstige |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04669 |
|---|---|
| EAN | 3606481866837 |
| ETIM | EC002620 |
| Weight | 3.99 kg |
| Weight (Package) | 3.99 kg |
Designations
Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.























