€271.35
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021897 P/N: LVS04516 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04516 PrismaSeT-P, Linergy BS, Kupfersammelschienen, vertikal,gelocht,60x5mm,Länge=1675mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, vertical, punched, 60x5mm, length=1675mm
Schneider Electric LVS04516
EAN 3606481870421
Description
Het installatieprofiel voor rail 800A is een barenstelsysteem dat is ontworpen voor linergy in elektrische distributiepanelen. Barenstel kan stromen tot 630A verwerken, waardoor het geschikt is voor krachtige toepassingen. Linergy profiel met afmeting van 1675mm x Breedte 60mm x Hoogte 5mm. Het barenstel heeft een compact ontwerp, dat een efficiënt gebruik van ruimte mogelijk maakt in elektrische panelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 800A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1675mm |
| Breite | 60mm |
| Höhe | 5mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04516 |
|---|---|
| EAN | 3606481870421 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 4.45 kg |
| Weight (Package) | 4.45 kg |
Designations
Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















