€60.28
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021944 P/N: LVS04653 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04653 PrismaSeT-P, Linergy BS, Sammelschienenträger, rückseitig fest"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Busbar Support, Rear Fixed
Schneider Electric LVS04653
EAN 3606481867087
Description
Support vertical arrière Linergy BS conçu Linergy. Jeu de barres Linergy BS, coffret PrismaSeT P. Livré avec matériel de montage de classe 8.8. Convient à une largeur de cellule de 650 mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 1600A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04653 |
|---|---|
| EAN | 3606481867087 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 2.07 kg |
| Weight (Package) | 2.07 kg |
Designations
Busbar Busbar Support Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.























