€407.03
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021899 P/N: LVS04525 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04525 PrismaSeT-P, Linergy BS, Kupfersammelschienen, vertikal,gelocht,50x10mm,Länge=1675mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, Vertical, Perforated, 50x10mm, Length=1675mm
Schneider Electric LVS04525
EAN 3606481870445
Description
Het installatieprofiel voor rail 1200A is een barenstelsysteem dat ontworpen werd voor linergy in elektrische distributiepanelen. Barenstel kan stromen tot 1200A verwerken, waardoor het geschikt is voor krachtige toepassingen. Linergy profiel met afmeting van Lengte 1675mm x Breedte 50mm x Hoogte 10mm. Het barenstel heeft een compact ontwerp, dat een efficiënt gebruik van ruimte mogelijk maakt in elektrische panelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 1200A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1675mm |
| Breite | 50mm |
| Höhe | 10mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04525 |
|---|---|
| EAN | 3606481870445 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 6.72 kg |
| Weight (Package) | 6.72 kg |
Designations
Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















