€474.22
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021900 P/N: LVS04526 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04526 PrismaSeT-P, Linergy BS, Kupfersammelschienen, vertikal,gelocht,60x10mm,Länge=1675mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, Vertical, Perforated, 60x10mm, Length=1675mm
Schneider Electric LVS04526
EAN 3606481870452
Description
Het installatieprofiel voor rail 1400A is een barenstelsysteem dat ontworpen werd voor linergy in elektrische distributiepanelen. Barenstel kan stromen tot 1400A verwerken, waardoor het geschikt is voor krachtige toepassingen. Linergy profiel met afmeting van 1675mm x Breedte 60mm x Hoogte 10mm. Het barenstel heeft een compact ontwerp, dat een efficiënt gebruik van ruimte mogelijk maakt in elektrische panelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 1400A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 1675mm |
| Breite | 60mm |
| Höhe | 10mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04526 |
|---|---|
| EAN | 3606481870452 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 8.17 kg |
| Weight (Package) | 8.17 kg |
Designations
Copper Busbars Linergy BS Perforated PrismaSeT-P Vertical
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















