€1,149.81
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035924 P/N: BMXEHC0800 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXEHC0800 Modicon X80-E/A-Modul, Hochgeschwindigkeits-Zähler, 8 Kanäle mit 2 Eingängen, 10 kHz"
Schneider Electric Modicon X80 I/O Module, High Speed Counter, 8 Channels with 2 Inputs, 10 kHz
Schneider Electric BMXEHC0800
EAN 3595863910131
Description
Deze tellermodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod van gemeenschappelijke invoer/uitvoer voor Modicon M340 en Modicon M580. Deze hogesnelheidstellermodule heeft 8 kanalen, 2 enkelvoudige modusingangen en 3 speciale dubbelfase-modusingangen. Het Modicon X80-automatiseringsplatform voldoet aan de vereisten voor ‘TC’-behandeling (behandeling voor alle klimaten) en kan worden gebruikt bij temperaturen variërend van 0°C tot +60°C/32°F tot 140°F. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Het is een tellermodule met een ingangsspanning van 24V DC en een stroomverbruik van 200mA bij 3,3V DC bus, 80mA bij 24V DC sensor. Tellerfuncties zijn lus (modulo) telling, down telling, tel gebeurtenissen, 32 bit teller telling enz. De behuizing biedt IP20-bescherming van de elektronica. Deze module heeft een gewicht van 0,113 kg. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Dit product voldoet aan de CE-, UL-, CSA-, RCM- en EAC-normen en is gecertificeerd voor toepassingen in energieopwekking, koopvaardij, spoorwegen en gevaarlijke gebieden. Deze ingang is compatibel met 19,2 V tot 30 V 2-draads/3-draads nabijheidssensor, incrementele encoder met druk-trek uitgangen, 10 V tot 30 V totempaal. Het product moet op het rek worden geïnstalleerd en met 2 schroeven worden bevestigd. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Funktionen | 4 |
|---|---|
| Redundanzfähigkeit | |
| Geeignet für Zählen | 1 |
| Geeignet zum Wiegen | |
| Geeignet für Temperaturregelung | |
| Geeignet für Schweiß-Regelung | |
| Geeignet für Druck-Regelung | |
| Geeignet für NC | |
| Geeignet für Wegerfassung | |
| Geeignet für CNC | |
| Geeignet für SSI | |
| Geeignet für Inkremental-Wert-Erfassung | 1 |
| Geeignet für Absolut-Wert-Erfassung | |
| Geeignet für Durchfluss-Regelung | 1 |
| Geeignet für Durchfluss-Messung | 1 |
| Geeignet für Bahnsteuerung | |
| Geeignet für Nocken-Steuerung | |
| Geeignet für fliegende Säge | |
| Geeignet für Mehrachs-Regelung | |
| Geeignet für Einachs-Regelung | |
| Geeignet für Mehrachs-Positionierung | |
| Geeignet für Einachs-Positionierung | |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 32mm |
| Höhe | 103.76mm |
| Tiefe | 92mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXEHC0800 |
|---|---|
| EAN | 3595863910131 |
| ETIM | EC001422 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
10 kHz 10kHz BMX Control Counter Expert Module High-Speed Counter Highspeed Modicon Modicon X80 PLC PLC X80 X80 I/O Layer X80 IO
Login
No reviews found. Share your insights with others.











































