€793.82
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810035923 P/N: BMXEHC0200H Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXEHC0200H Modicon X80-E/A-Modul, Hochgeschwindigkeits-Zähler, 2 Kanäle mit 6 Eingängen, 60 kHz, robuste Ausführung"
Schneider Electric Modicon X80 I/O Module, High-Speed Counter, 2 Channels with 6 Inputs, 60 kHz, Robust Design
Schneider Electric BMXEHC0200H
EAN 3595864010410
Description
Deze tellermodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod van gemeenschappelijke invoer/uitvoer voor Modicon M340 en Modicon M580. Deze tellermodule voor zware omgevingen is uitgerust met 2 hogesnelheidskanalen. Dit robuuste product kan worden gebruikt in zwaardere omgevingen en kan worden gebruikt in een uitgebreid temperatuurbereik, van -25°C tot +70°C/-13°F tot 158°F. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. De behuizing biedt IP20-bescherming van de elektronica. Deze module heeft een gewicht van 0,112 kg. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Dit product voldoet aan de CE-, UL-, CSA-, RCM- en EAC-normen en is gecertificeerd voor toepassingen in energieopwekking, koopvaardij, spoorwegen en gevaarlijke gebieden. Deze ingang is compatibel met 19,2 V tot 30 V 2-draads/3-draads nabijheidssensor, incrementele encoder met druk-trek uitgangen, 10 V tot 30 V totempaal. Het product moet op het rek worden geïnstalleerd en met 2 schroeven worden bevestigd. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Funktionen | 8 |
|---|---|
| Redundanzfähigkeit | |
| Geeignet für Zählen | 1 |
| Geeignet zum Wiegen | |
| Geeignet für Temperaturregelung | |
| Geeignet für Schweiß-Regelung | |
| Geeignet für Druck-Regelung | |
| Geeignet für NC | |
| Geeignet für Wegerfassung | |
| Geeignet für CNC | |
| Geeignet für SSI | |
| Geeignet für Inkremental-Wert-Erfassung | 1 |
| Geeignet für Absolut-Wert-Erfassung | |
| Geeignet für Durchfluss-Regelung | 1 |
| Geeignet für Durchfluss-Messung | 1 |
| Geeignet für Bahnsteuerung | 1 |
| Geeignet für Nocken-Steuerung | |
| Geeignet für fliegende Säge | |
| Geeignet für Mehrachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Einachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Mehrachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Einachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 32mm |
| Höhe | 103.76mm |
| Tiefe | 92mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXEHC0200H |
|---|---|
| EAN | 3595864010410 |
| ETIM | EC001422 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.15 kg |
Designations
Control Modicon Modicon X80 PLC X80
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































