€11,331.68
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035792 P/N: BMEH584040C Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMEH584040C Modicon M580 HSBY-CPU-Modul, 4040 Level 4 DIO + RIO, 16 MB, 61 Eth-Geräte, 16 Remote-E/A-Racks, Schutzlackierung"
Schneider Electric Modicon M580 HSBY CPU module, 4040 Level 4 DIO + RIO, 16 MB, 61 Eth devices, 16 remote I/O racks, protective coating
Schneider Electric BMEH584040C
EAN 3606485440002
Description
Deze redundante processor maakt deel uit van het Modicon M580-gamma, een aanbod van programmeerbare Automation Controllers (PAC) en veiligheidsprogrammeerbare Logic Controllers (PLC) met ingebouwde Ethernet. Dit product biedt een maximum van 16 rack-configuraties op afstand met maximaal 16384 discrete I/O-kanalen en 4096 analoge I/O-kanalen. Dankzij een beschermende coating op de printplaat kan dit product worden gebruikt in ruwe omgevingen met een temperatuur van -25°C tot +60°C/-13°F tot 140°F. Deze controller kan hybride fabrikanten helpen om in minder dan drie maanden betere, meetbare, eerdere ROI te behalen en tot 100% rendement op hun projectinvesteringen. Het is uitgerust met 1 Ethernet poort voor service, 2 Ethernet poorten voor ring remote I/O netwerk (alleen remote IO racks) en 1 USB type mini B voor programmeerconsole. Het heeft een geïntegreerde RAM van 16MB voor programma, 2048kb voor gegevens, 10kb voor systeemgeheugen en uitbreidbare flash van 4GB voor gegevensopslag. Dit product heeft een IP20-rating en biedt 644562 MTBF-uren. Het nieuwe grijze ontwerp wordt toegepast voor deze module met een gewicht van 0.849kg en zijn nieuwe afmetingen 64x130x135mm. Deze module voldoet aan de behoeften van toepassingen in transport, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen metalen, energieopwekking, energie en chemicaliën, en datacenters. Dit product voldoet aan de CE-, UL-, CSA-, RCM-, EAC-, UKCA- en ATEX/IECEx zone 2/22-normen en is gecertificeerd voor toepassingen voor stroomopwekking, koopvaardij, spoorwegen en gevaarlijke gebieden. Deze processor is compatibel met Modicon X80 en Quantum modules met RJ45 (490NAC0100) en FO singlemode (490NAC0201) connectoren. De CPU moet worden geïnstalleerd in de racksleuven met de markering 00 en 01, met 2 schroeven boven op de CPU om de module op de rack te houden. Dit product kan worden gebruikt in combinatie met Modicon X80 (I/O, backplane, kabel) en werkt met de Ecostruxure Control Expert programmeersoftware. Modicon M580 verbetert de betrouwbaarheid en de duurzaamheid, evenals de productiviteit met hoge prestaties en verhoogt de operationele winstgevendheid dankzij efficiënte toegang tot gegevens.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der Relaisausgänge | 0 |
| Max. Anzahl der Zeitschaltuhren | 0 |
| Ausführung | modular |
| Bearbeitungszeit (1K | 0.025ms |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Industrial Ethernet | 4 |
| Anzahl der Schnittstellen PROFINET | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-232 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-422 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-485 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen USB | 1 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen parallel | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Wireless | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen sonstige | 0 |
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Anzahl der analogen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 0 |
| Mit optischer Schnittstelle | |
| Unterstützt Protokoll für TCP/IP | 1 |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für EtherCAT | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS | |
| Unterstützt Protokoll für ASI | 1 |
| Unterstützt Protokoll für KNX | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | |
| Unterstützt Protokoll für Data-Highway | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet | |
| Unterstützt Protokoll für SUCONET | |
| Unterstützt Protokoll für LON | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET CBA | |
| Unterstützt Protokoll für SERCOS | |
| Unterstützt Protokoll für Foundation Fieldbus | |
| Unterstützt Protokoll für EtherNet/IP | 1 |
| Unterstützt Protokoll für AS-Interface Safety at Work | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet Safety | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS-Safety | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIsafe | |
| Unterstützt Protokoll für SafetyBUS p | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | |
| Unterstützt Protokoll für DNP3 | |
| Unterstützt Protokoll für IEC 60870 | |
| Unterstützt Protokoll für IEC 61850 Ethernet | |
| Funkstandard Bluetooth | |
| Funkstandard WLAN 802.11 | |
| Funkstandard GPRS | |
| Funkstandard GSM | |
| Funkstandard UMTS | |
| LTE | |
| IO-Link Master | 1 |
| Systemkomponente | |
| Redundanzfähigkeit | 1 |
| Mit Display | |
| Speicherart | NVRAM |
| Speichergröße | 16384kByte |
| Programmspeichererweiterung möglich | 1 |
| Tragschienenmontage möglich | |
| Wand-/Direktmontage möglich | |
| Fronteinbau möglich | |
| Rack-Montage möglich | 1 |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | 1 |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ATEX Gas-Ex-Schutz |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ATEX Staub-Ex-Schutz |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse I | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse II | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse III | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Division 1 | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Division 2 | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe A (Acetylen) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe B (Wasserstoff) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe C (Ethylen) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe D (Propan) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe E (Metallstäube) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe F (kohlenstoffhaltige Stäube) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe G (nicht leitende Stäube) | |
| Breite | 130.3mm |
| Höhe | 134.6mm |
| Tiefe | 64.6mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMEH584040C |
|---|---|
| EAN | 3606485440002 |
| ETIM | EC000236 |
| SCIP | 4eb70ab0-978b-4773-a441-0cc20d6144a1 |
| Weight | 0.89 kg |
| Weight (Package) | 0.89 kg |
Designations
Achilles BMEP58 Control DCS DNP3 Dual ring Ethernet HSBY Highly available Hot Standby IEC 60870 IEC 61850 IEC62443 IEC62443-4-2 M580 Modbus Modicon Modicon CPU Modicon M580 OPC UA PAC PLC PLC RTU Ring SL1 SL2 cybersecurity ePAC encryption redundant
Login
No reviews found. Share your insights with others.





































