€692.89
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035922 P/N: BMXEHC0200 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXEHC0200 Modicon X80-E/A-Modul, Hochgeschwindigkeits-Zähler, 2 Kanäle mit 6 Eingängen, 60 kHz"
Schneider Electric Modicon X80 I/O Module, High-Speed Counter, 2 Channels with 6 Inputs, 60 kHz
Schneider Electric BMXEHC0200
EAN 3595863910148
Description
Deze tellermodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod van gemeenschappelijke invoer/uitvoer voor Modicon M340 en Modicon M580. Deze tellermodule voor zware omgevingen is uitgerust met 2 hogesnelheidskanalen. Het Modicon X80-automatiseringsplatform voldoet aan de vereisten voor ‘TC’-behandeling (behandeling voor alle klimaten) en kan worden gebruikt bij temperaturen variërend van 0°C tot +60°C/32°F tot 140°F. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Het is een tellermodule met een I/O spanning van 24V DC en een stroomverbruik van 100mA bij 3,3V DC bus, 40mA bij 24V DC rack, 80mA bij 24V DC sensor. De behuizing biedt IP20-bescherming van de elektronica. Deze module heeft een gewicht van 0,112 kg. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Dit product voldoet aan de CE-, UL-, CSA-, RCM- en EAC-normen en is gecertificeerd voor toepassingen in energieopwekking, koopvaardij, spoorwegen en gevaarlijke gebieden. Deze ingang is compatibel met 19,2 V tot 30 V 2-draads/3-draads nabijheidssensor, incrementele encoder met druk-trek uitgangen, 10 V tot 30 V totempaal. Het product moet op het rek worden geïnstalleerd en met 2 schroeven worden bevestigd. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Funktionen | 6 |
|---|---|
| Redundanzfähigkeit | |
| Geeignet für Zählen | 1 |
| Geeignet zum Wiegen | |
| Geeignet für Temperaturregelung | |
| Geeignet für Schweiß-Regelung | |
| Geeignet für Druck-Regelung | |
| Geeignet für NC | |
| Geeignet für Wegerfassung | 1 |
| Geeignet für CNC | |
| Geeignet für SSI | |
| Geeignet für Inkremental-Wert-Erfassung | 1 |
| Geeignet für Absolut-Wert-Erfassung | |
| Geeignet für Durchfluss-Regelung | 1 |
| Geeignet für Durchfluss-Messung | 1 |
| Geeignet für Bahnsteuerung | 1 |
| Geeignet für Nocken-Steuerung | |
| Geeignet für fliegende Säge | |
| Geeignet für Mehrachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Einachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Mehrachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Einachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 32mm |
| Höhe | 103.76mm |
| Tiefe | 92mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXEHC0200 |
|---|---|
| EAN | 3595863910148 |
| ETIM | EC001422 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
60 kHz 60kHz BMX Control Counter Expert module High-speed counter Highspeed Modicon Modicon X80 PLC PLC X80 X80 I/O layer X80 IO
Login
No reviews found. Share your insights with others.









































