€1,012.05
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035921 P/N: BMXEAE0300 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXEAE0300 Modicon X80-E/A-Modul, SSI-Encoder, 3 Kanäle, bis zu 31 Datenbits / 1 Mbauds"
Schneider Electric Modicon X80 I/O Module, SSI Encoder, 3 Channels, up to 31 Data Bits / 1 Mbauds
Schneider Electric BMXEAE0300
EAN 3595864126685
Description
Deze SSI encoder interface module maakt deel uit van de Modicon X80 serie, een aanbod van gemeenschappelijke input/output voor Modicon M340 en Modicon M580. Deze encoder interface module heeft 3 SSI kanalen. Het Modicon X80-automatiseringsplatform voldoet aan de vereisten voor ‘TC’-behandeling (behandeling voor alle klimaten) en kan worden gebruikt bij temperaturen variërend van 0°C tot +60°C/32°F tot 140°F. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Het is een encoder interface module met een nominale voedingsspanning van 24V DC, een stroomverbruik van 250mA bij 3,3V DC. De behuizing biedt IP20-bescherming van de elektronica. Deze module heeft een gewicht van 0,138kg en afmetingen van 32x100x86mm. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Dit product voldoet aan de CE-, UL-, CSA-, RCM- en EAC-normen en is gecertificeerd voor toepassingen in energieopwekking, koopvaardij, spoorwegen en gevaarlijke gebieden. Deze ingang is compatibel met 24V DC SSI absolute encoder voor 200mA per kanaal. Het product moet op het rek worden geïnstalleerd en met 2 schroeven worden bevestigd. Modicon X80 biedt één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Funktionen | 5 |
|---|---|
| Redundanzfähigkeit | |
| Geeignet für Zählen | 1 |
| Geeignet zum Wiegen | 1 |
| Geeignet für Temperaturregelung | |
| Geeignet für Schweiß-Regelung | |
| Geeignet für Druck-Regelung | |
| Geeignet für NC | |
| Geeignet für Wegerfassung | 1 |
| Geeignet für CNC | |
| Geeignet für SSI | 1 |
| Geeignet für Inkremental-Wert-Erfassung | 1 |
| Geeignet für Absolut-Wert-Erfassung | 1 |
| Geeignet für Durchfluss-Regelung | |
| Geeignet für Durchfluss-Messung | |
| Geeignet für Bahnsteuerung | |
| Geeignet für Nocken-Steuerung | |
| Geeignet für fliegende Säge | |
| Geeignet für Mehrachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Einachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Mehrachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Einachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 150mm |
| Höhe | 100mm |
| Tiefe | 242mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXEAE0300 |
|---|---|
| EAN | 3595864126685 |
| ETIM | EC001422 |
| Weight | 0.17 kg |
| Weight (Package) | 0.17 kg |
Designations
BMX Control Encoder Expert module Modicon Modicon X80 PLC PLC SSI SSI Encoder X80 X80 I/O level X80 IO
Login
No reviews found. Share your insights with others.










































