€522.39
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035919 P/N: BMXDRC0805 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXDRC0805 Modicon X80-E/A-Modul, 8 Schließer/Öffner-Relaisausgänge, 24-240V AC / 24-125V DC"
Schneider Electric Modicon X80 I/O Module, 8 SPDT relay outputs, 24-240V AC / 24-125V DC
Schneider Electric BMXDRC0805
EAN 3606489485061
Description
Deze discrete relais-uitgangsmodule maakt deel uit van de Modicon X80-serie, een aanbod gemeenschappelijke input/output- en communicatiemodules, voedingen en racks voor Modicon M340 en Modicon M580. Dit product bestaat uit 8 normaal open en normaal gesloten geïsoleerde relaisuitgangen en wordt geleverd met 24 tot 240 V AC/24 tot 125 V DC. Dit product voldoet aan de vereisten voor ‘TC’-behandeling (behandeling voor alle klimaten) en kan werken bij temperaturen tussen 0°C en +60°C/32°F tot 140°F. Modicon X80-modules bieden één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. Dit product is IP20-gecertificeerd en biedt 2652590 MTBF-uren. Deze discrete module heeft een gewicht van 0,189 kg en afmetingen van 32x100x86mm. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Dit product is gecertificeerd door CE, UL, CSA, RCM, EAC, UKCA, Merchant Navy en voldoet aan de normen EN 61000-6-5, EN 61850-3, EN 61131-2. Deze module is compatibel met Modicon M340, M580 (Local or Remote I/O) PLC's met een 40-wegs kooi, schroefklem of verwijderbaar veerklemmenblok. Het product moet op het rek worden geïnstalleerd en met 2 schroeven worden bevestigd.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | 250V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | 250V |
| Versorgungsspannung DC | 125V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC/DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 8 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | 1 |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | 0.65mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | 125V |
| Art der Eingangsspannung | AC/DC |
| Art des Digitalausgangs | Relais |
| Ausgangsstrom | 4A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | 125V |
| Art der Ausgangsspannung | AC/DC |
| Kurzschlussschutz | 1 |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 0ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 33mm |
| Höhe | 100mm |
| Tiefe | 150mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXDRC0805 |
|---|---|
| EAN | 3606489485061 |
| ETIM | EC001419 |
| SCIP | 43b0fbab-d94b-43e8-be0a-0b39cadd288b |
| Weight | 0.34 kg |
| Weight (Package) | 0.34 kg |
Designations
Control Modicon Modicon X80 Outputs PLC
Login
No reviews found. Share your insights with others.










































