€696.98
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810011710 P/N: BMXDDO3202H Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BMXDDO3202H Modicon X80-E/A-Modul, 32 Transistorausgänge, 12/24V DC positive Logik, 0,5A, robuste Ausführung"
Schneider Electric Modicon X80 I/O Module, 32 Transistor Outputs, 12/24V DC Positive Logic, 0.5A, Robust Design
Schneider Electric BMXDDO3202H
EAN 3606482177970
Description
Deze discrete transistor outputmodule maakt deel uit van de Modicon X80 serie, een aanbod gemeenschappelijke input/output- en communicatiemodules, voedingen en racks voor Modicon M340 en Modicon M580. Dit product heeft 32 geïsoleerde uitgangen en wordt geleverd met 12/24V DC (positief). Dit robuuste product kan worden gebruikt in zwaardere omgevingen en kan worden gebruikt in een uitgebreid temperatuurbereik, van -25°C tot +70°C/-13°F tot 158°F. Modicon X80-modules bieden één omgeving voor de implementatie van I/O-modules in automatiseringsarchitecturen door de kosten voor voorraad, onderhoud en training van reserveonderdelen te verlagen. De behuizing biedt IP20-bescherming van de elektronica. Deze discrete module heeft een gewicht van 0,110kg en afmetingen van 32x100x86mm. Dit product voldoet aan de behoeften van onze klanten op het gebied van slimme infrastructuur, water en afvalwater, Consumer packaged goodsen, mijnbouw, mineralen, metalen, datacenters en energieopwekking. Dit product is gecertificeerd door CE, UL, CSA, RCM, EAC, UKCA, Merchant Navy en voldoet aan de normen EN 61000-6-5, EN 61850-3. Deze module is compatibel met Modicon M340, M580 (Local or Remote I/O) PLC's met een 40-wegs kooi- of veerklemmenblok. Het product moet op het rek worden geïnstalleerd en met 2 schroeven worden bevestigd.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 12V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 32 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | -mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | -V |
| Art der Eingangsspannung | |
| Art des Digitalausgangs | Transistor |
| Ausgangsstrom | 0.5A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | 12V |
| Art der Ausgangsspannung | DC |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 0.3ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ATEX Gas-Ex-Schutz |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ATEX Staub-Ex-Schutz |
| Breite | 32mm |
| Höhe | 131mm |
| Tiefe | 86mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | BMXDDO3202H |
|---|---|
| EAN | 3606482177970 |
| ETIM | EC001419 |
| Weight | 0.16 kg |
| Weight (Package) | 0.31 kg |
Designations
BMX Control Digital Output Digital Outputs Modicon Modicon X80 Output Outputs PLC PLC X80 X80 EA X80 I/O X80 I/O Layer X80 IO
Login
No reviews found. Share your insights with others.































