€20.42
% €36.53 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810035555 P/N: ZBY9W2B330 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBY9W2B330 Beleuchtbares Schild für Not-Aus/Not-Halt, 1 LED rot, 24V, EMERGENCY STOP"
Schneider Electric Illuminated sign for emergency stop/emergency halt, 1 red LED, 24V, EMERGENCY STOP
Schneider Electric ZBY9W2B330
EAN 3606489745141
Description
Nødstopp i XB4 og XB5 serien overholder kravene i EN/IEC 60204-1, 60364-5-53, EN/ISO 13850 og maskindirektivet 2006/42/EC. De leveres både med trykk/vri eller trykk/trekk funksjon og det er mulig å få dem med eller uten nøkkel for tilbakestilling. ZB Y9W2B330 er et nødstoppskilt med innebygget LED-belysning. Den innebygde LED-belysningen har en ring med lysdioder i rød farg e som forsynes med 24V AC/DC. Det røde lyset gjør det enkelt å se og identifisere et aktivert nødstopp selv på lang avstand. Nødstoppskiltet er oppmerket med to IEC symboler og utover det står det "EMERGENCY STOP" på engelsk. ZBY9W2B330 kan brukes sa mmen med eksisterende nødstopp med henholdsvis Ø40 eller Ø60 mm hode formet som en sopp i både metall og plast. For montering av nødstoppskilt med LED-belysning skal det bores et ekstra Ø9 mm hull ovenfor det normale Ø22 mm hullet. Såfremt skiltene ø nskes montert i en nødstopp kontrollstasjon kan XALKW01 med fordel brukes da denne er forberedt for dette. OBS.: Vær oppmerks om på at lysdiodene krever en separat strømforsyning.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Wörtlicher Aufdruck | Not-Aus |
|---|---|
| Sprache des Aufdrucks | Englisch |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Farbe | gelb |
| Form | rund |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Außendurchmesser | 60mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBY9W2B330 |
|---|---|
| EAN | 3606489745141 |
| ETIM | EC000624 |
| SCIP | 6b64d229-f954-4ab6-8e15-fee7e09c36cb |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Blank sign Control device nameplate Emergency stop sign Emergency stop sign Indicator sign Insert sign Labelling material Labelling material for control devices Nameplate Nameplate for control devices Sign Sign for control devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.























