€4.88
% €8.72 (44.04% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810035045 P/N: ZB5FV043 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5FV043 Leuchtmelder, Frontelement, Harmony XB5F, 30mm, Kunststoff, rot, für universelle LED"
Schneider Electric Pilot Light, Front Element, Harmony XB5F, Plastic, 30mm, Antimicrobial, Red, for Universal LED
Schneider Electric ZB5FV043
EAN 3606481340757
Description
Ta główka wskaźnika świetlnego do zintegrowanej diody LED dostarcza wyraźnych wizualnych informacji o stanie maszyn. Ta główka wskaźnika świetlnego do zintegrowanej diody LED dostarcza wyraźnych wizualnych informacji o stanie maszyn Posiada właściwości antybakteryjne. Można ją łatwo zamontować w otworach w panelu o średnicy 30 mm. Dzięki wyraźnym kolorom i podświetleniu zintegrowaną diodą LED można go łatwo odróżnić z daleka, co umożliwia błyskawiczne odczytywanie złożonych stanów maszyn. . Dzięki wyraźnym kolorom i podświetleniu zintegrowaną diodą LED można go łatwo odróżnić z daleka, co umożliwia błyskawiczne odczytywanie złożonych stanów maszyn.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der einbaubaren Leuchtmelder | 1 |
|---|---|
| Farbe der Linse | rot |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 31mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Ausführung der Linse | flach |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5FV043 |
|---|---|
| EAN | 3606481340757 |
| ETIM | EC000223 |
| ECLASS | eClass_10_AKF029014 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
-
Login
No reviews found. Share your insights with others.































