€10.31
% €18.45 (44.12% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810034778 P/N: ZB5FD2 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB5FD2 Wahlschalter, Frontelement, Harmony XB5F, Kunststoff, 30mm, schwarz, 2 Stellungen, rastend"
Schneider Electric Selector switch, front element, Harmony XB5F, plastic, 30mm, black, 2 positions, locking
Schneider Electric ZB5FD2
EAN 3606481339232
Description
Ta 30-milimetrowa główka do przełącznika zapewnia ergonomiczny interfejs do sterowania maszyną. Ta 30-milimetrowa główka do przełącznika zapewnia ergonomiczny interfejs do sterowania maszyną Posiada właściwości antybakteryjne. Można ją łatwo zainstalować i wymienić na kompatybilnych kompletnych modułach przełączników i blokach styków za pomocą zatrzasków. Jest wyraźnie rozpoznawalna z daleka dzięki wyraźnemu kolorowi. Jest odporny na wibracje, uderzenia, myjki wysokociśnieniowe i kurz dzięki stopniom ochrony IP69 i IP66, co czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy w trudnych warunkach. Jest odporny na wibracje, uderzenia, myjki wysokociśnieniowe i kurz dzięki stopniom ochrony IP69 i IP66, co czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy w trudnych warunkach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Schaltstellungen | 2 |
|---|---|
| Ausführung des Betätigungselements | sonstige |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Farbe des Betätigungselements | schwarz |
| Farbe der Leuchtmelderkalotte | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 31mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB5FD2 |
|---|---|
| EAN | 3606481339232 |
| ETIM | EC000222 |
| ECLASS | eClass_10_AKF031014 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Enable switch Handle button Harmony Illuminated selector button Illuminated selector pushbutton Illuminated selector switch Illuminated selector switch front element Illuminated switch Key pushbutton Key switch Lever button Lever pushbutton Position monitor Position selector Pot drive Potentiometer drive Potentiometer front element Rotary knob Rotary switch Rotary switch front element Selector button front element Selector pushbutton Selector switch Selector switch front element Swivel lever Toggle switch Two-position rotary switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.





























