€4.03
% €7.21 (44.11% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033333 P/N: ZB4BA3 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB4BA3 Drucktaster, Frontelement, Harmony XB4, Metall, 22mm, grün, unbeschriftet, tastend"
Schneider Electric Push-button, Front Element, Harmony XB4, Metal, 22mm, Green, Unlabelled, Momentary
Schneider Electric ZB4BA3
EAN 3389110895742
Description
Ta zielona głowica przycisku Harmony XB4 działa dzięki sprężynowemu mechanizmowi powrotnemu Ta głowica przycisku zapewnia ergonomiczny interfejs do sterowania maszynami. Jest łatwo instalowany i wymieniany na kompatybilnych kompletnych jednostkach przycisków i bloków stykowych poprzez montaż zatrzaskowy. Jest odporny na uderzenia, odporny na kurz, odporny na wodę i odporny na wibracje dzięki IP66 / IP67 / IP69 / IP69K. Posiada metalową ramkę, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań wymagających wysokiej odporności na uderzenia i wibracje. Został zaprojektowany tak, aby pasował do standardowego otworu 22 mm, zapewniając kompatybilność podczas instalacji w istniejących wcześniej maszynach. Szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 70°C pozwala na wszechstronne zastosowanie produktu.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | grün |
|---|---|
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Bauform des Knopfes | flach |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Beschriftet | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB4BA3 |
|---|---|
| EAN | 3389110895742 |
| ETIM | EC000221 |
| ECLASS | eClass_10_AKF028014 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Button Control button Control key Control switch Front Front element Harmony XB4 Harmony ZB4 Head Head part Key Metal button Metal push-button Metal switch Pressure switch Push button Push knob Push switch Push-button Switch XB4 ZB4
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























