€7.05
% €12.61 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032495 P/N: XB7NA31 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB7NA31 Drucktaster, Harmony XB7, Monoblock, Kunststoff, Ø22mm, grün, 1S, Schraubklemme"
Schneider Electric Push-button, Harmony XB7, Monoblock, Plastic, Ø22mm, Green, 1S, Screw Terminal
Schneider Electric XB7NA31
EAN 3606480470011
Description
Ten monolityczny zielony przycisk Harmony XB7 działa z mechanizmem sprężynowym / impulsowym i zaciskami śrubowymi Jest łatwo instalowany w standardowych wycięciach w panelu o średnicy 22 mm i podłączany do obwodów sterowania za pomocą klasycznych połączeń śrubowo-zaciskowych. Jego schemat jest wyraźnie rozróżnialny dzięki wyraźnym kolorom i oznaczeniom, co minimalizuje błędy podczas pierwszego okablowania i późniejszych czynności konserwacyjnych. Jest odporny na uderzenia, pyły, wodę i wibracje dzięki IP65, co czyni go idealnym do pracy w trudnych warunkach. Posiada podwójnie izolowaną maskownicę z tworzywa sztucznego. Szeroki zakres temperatur pracy od -25°C do 70°C pozwala na wszechstronne zastosowanie produktu.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
|---|---|
| Bauform des Knopfes | flach |
| Farbe des Knopfes | grün |
| Transparent | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | 12 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB7NA31 |
|---|---|
| EAN | 3606480470011 |
| ETIM | EC001028 |
| SCIP | a04d4774-6224-4743-8a81-6c194ff09180 |
| ECLASS | eClass_10_AKF046014 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Button Control Button Control Switch Emergency Off Emergency Push-button Emergency Stop Emergency Stop Switch Harmony Indicator Light Knob Monoblock Monoblock Device Plastic Button Push Button Push-button Selector Switch Toggle Switch XB7
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























