€103.16
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810031642 P/N: XB4BG21EX Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BG21EX Schlüsselschalter, Harmony XB4, Metall, 22mm, schwarz, 2 Stellungen, rastend, Ronis 455, 1S, ATEX"
Schneider Electric Key switch, Harmony XB4, Metal, 22mm, black, 2 positions, latching, Ronis 455, 1S, ATEX
Schneider Electric XB4BG21EX
EAN 3389118030497
Description
Produkt jest częścią serii Harmony XB4 - ATEX D, oferty metalowych przycisków, Łączników i lampek kontrolnych Ø 22 mm do zastosowań w atmosferze wybuchowej. Ten Łącznik kluczowy jest wyposażony w klucz o numerze 455 i wyjmowanie klucza w pozycji l ewej. Oferta jest specjalnie zaprojektowana dla atmosfery wybuchowej. Produkt przeznaczony jest do stosowania w strefie pyłowej 21-22. Posiada 2 pozycje robocze i działa z mechanizmem blokującym. Posiada 1 styk zwierny o działaniu wolnoprzerwa nym. Ten metalowy Łącznik kluczowy jest wyposażony w chromowaną metalową ramkę. Oferta jest specjalnie zaprojektowana do zastosowań w przemyśle naftowym i gazowym, a także spożywczym, stacjach benzynowych itp. Jest to produkt o stopniu ochr ony IP65 i posiada certyfikat INERIS 04ATEX9004U. Można go łatwo zainstalować w standardowych wycięciach w panelu o ś rednicy 22 mm i podłączyć do obwodów sterowania za pomocą zacisków śrubowych. Gama Harmony XB4 oferuje innowacyjne funkcje, które ułatwiają i zwiększają wydajność użytkowania. Harmony XB4 - ATE X to najbardziej wszechstronna gama do atmosfer wybuchowych obejmująca większość zastosowań. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekolo giczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Schaltstellungen | 2 |
|---|---|
| Ausführung des Betätigungselements | Schlüssel |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Leuchtmittel | |
| Farbe des Knopfes | schwarz |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Schutzart (IP) | IP65/IP67 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Versorgungsspannung | -V |
| Verlustleistung | -W |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BG21EX |
|---|---|
| EAN | 3389118030497 |
| ETIM | EC001029 |
| SCIP | 70419cd7-c760-46b8-87e9-92c66dfe6f15 |
| ECLASS | eClass_10_ACN984011 |
| Weight | 0.16 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
ATEX Button Button push-button Complete device Control button Control push-button Control switch Dust Gas Hamorny ZB4 Harmony XB4 Key operated selector switch Key push-button Key selector switch Lever switch Metal push-button Metal pushbutton switch Metal switch Push knob Push-button Pushbutton Pushbutton switch Selector push-button Selector switch Switch Toggle Toggle push-button Toggle switch XB4 ZB4 complete
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























