€120.43
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031640 P/N: XB4BG03EX Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BG03EX Schlüsselschalter, Harmony XB4, Metall, 22mm, schwarz, 3 Stellungen, rastend, Ronis 455, 2S, ATEX"
Schneider Electric Key switch, Harmony XB4, metal, 22mm, black, 3 positions, latching, Ronis 455, 2S, ATEX
Schneider Electric XB4BG03EX
EAN 3389118030565
Description
Produkt jest częścią serii Harmony XB4 - ATEX D, oferty metalowych przycisków, Łączników i lampek kontrolnych Ø 22 mm do zastosowań w atmosferze wybuchowej. Ten Łącznik kluczowy jest dostarczany z kluczem numer 455 i wyjmowaniem klucza w dowolnej pozycji. Oferta jest specjalnie zaprojektowana dla atmosfery wybuchowej. Produkt przeznaczony jest do stosowania w strefie pyłowej 21-22. Posiada 3 pozycje robocze i działa z mechanizmem blokującym. Posiada 2 styki zwierne o działaniu wolnoprz erwanym. Ten metalowy Łącznik kluczowy jest wyposażony w chromowaną metalową ramkę. Oferta jest specjalnie zaprojektowana do zastosowań w przemyśle naftowym i gazowym, a także spożywczym, stacjach benzynowych itp. Jest to produkt o stopniu ochrony IP65 i posiada certyfikat INERIS 04ATEX9004U. Można go łatwo zainstalować w standardowych wycięciach w panelu o średnicy 22 mm i podłączyć do obwodów sterowania za pomocą zacisków śrubowych. Gama Harmony XB4 oferuje innowacyjne funkcje, które ułatwiają i zwiększają wydajność użytkowania. Harmony XB4 - ATEX to najbardziej wszechstronna gama do atmosfer wybuchowych obejmująca większość zastosowań. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie e kologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Schaltstellungen | 3 |
|---|---|
| Ausführung des Betätigungselements | Schlüssel |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Leuchtmittel | |
| Farbe des Knopfes | schwarz |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Schaltfunktion verrastend | 1 |
| Tastend | |
| Schutzart (IP) | IP65/IP67 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Versorgungsspannung | -V |
| Verlustleistung | -W |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BG03EX |
|---|---|
| EAN | 3389118030565 |
| ETIM | EC001029 |
| SCIP | 70419cd7-c760-46b8-87e9-92c66dfe6f15 |
| ECLASS | eClass_10_ACN984011 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.17 kg |
Designations
ATEX Button Button Button switch Button switch Complete unit Control button Control button Control switch Dust Gas Harmony XB4 Harmony ZB4 Key selector Key selector switch Key switch Lever switch Metal button Metal pushbutton Metal switch Push button Pushbutton Selector button Selector switch Switch Toggle button Toggle switch Toggles XB4 ZB4 complete
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















