€72.18
% €129.12 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810031719 P/N: XB4BS8445EX Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BS8445EX Not-Aus/Not-Halt-Schalter, Harmony XB4, Metall, 22mm, rot, Pilz 40mm, Drehentriegelung, 1S+1Ö, ATEX"
Schneider Electric Emergency Stop/Emergency Halt Switch, Harmony XB4, Metal, 22mm, Red, Mushroom 40mm, Twist Release, 1NC+1NO, ATEX
Schneider Electric XB4BS8445EX
EAN 3389119613125
Description
Dit product maakt deel uit van de Harmony XB4 - ATEX D-serie, een aanbod van metalen drukknoppen, schakelaars en controlelampjes van Ø 22 mm voor explosieve omgevingen. Deze noodstopdrukknop wordt geleverd met een paddenstoelkop. Deze aanbieding is speciaal ontworpen voor explosieve omgevingen. Het is ontworpen voor gebruik in stofzone 21-22. Hij wordt geleverd met activeringsactie, mechanische vergrendeling en draai voor ontgrendeling. Hij heeft 1 NO- en 1 NC-contact met een trage-verbreekwerking. Dit is een metalen noodstopdrukknop met een paddenstoelkop van 40 mm diameter. Dit aanbod is speciaal ontworpen voor toepassingen in de olie- en gasindustrie, evenals Food and beverage, auto gas stations etc. Het is een IP66-, IP69- en IP69K-gecertificeerd product en wordt geleverd met INERIS 04ATEX9004U-certificering. Het is eenvoudig te installeren in een standaard 22 mm diameter paneel uitsnijdingen en aangesloten op besturingscircuits met schroefklemverbindingen. De Harmony XB4-serie biedt innovatieve functies voor eenvoudig en efficiënt gebruik. De Harmony XB4-ATEX is het meest uitgebreide explosieve atmosferen-assortiment voor de meeste toepassingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art der Entriegelung | Dreh-Entriegelung |
|---|---|
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 1 |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Montageart | Aufbau |
| Mit Beleuchtung | |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Anschlussart Hilfsstromkreis | Schraubanschluss |
| Durchmesser der Kappe | 40mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BS8445EX |
|---|---|
| EAN | 3389119613125 |
| ETIM | EC002034 |
| ECLASS | eClass_10_ACN986011 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
ATEX Harmony XB4 Harmony XB4 XB4 XB4 button button button push complete complete device control button control button control switch dust emergency halt emergency halt button emergency halt button emergency halt switch emergency stop emergency stop emergency stop emergency stop emergency stop button emergency stop button emergency stop button emergency stop switch emergency stop switch emergency switch estop gas metal button metal push-button metal switch mushroom mushroom button mushroom button mushroom push button mushroom switch pressure switch protection push button push button push-button switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.























