€80.16
% €143.40 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810031527 P/N: XAPD44 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XAPD44 Leergehäuse XAP, Metall, grau, ohne Bohrung, 80x220x77, M25"
Schneider Electric Empty enclosure XAP, metal, grey, without drilling, 80x220x77, M25
Schneider Electric XAPD44
EAN 3389118324893
Description
Ten produkt jest częścią serii XAP, oferty metalowych kaset sterowniczych do przycisków Ø 22 mm z serii XB4 i XB5. Ten produkt jest częścią serii XAP, oferty metalowych kaset sterowniczych do przycisków Ø 22 mm z serii XB4 i XB5 XAPD44 jest pustą obudową w kolorze szarym (RAL7035). Wersja bez otworu umożliwia dowolne rozmieszczenie przycisków na obudowie. Może być również używana jako skrzynka przyłączeniowa. Jego wymiary pozostawiają wygodne miejsce na okablowanie. Urządzenie XAP można dostosować do własnych potrzeb za pomocą internetowego selektora i konfiguratora produktów Harmony. Produkt ten został znormalizowany z gwintem metrycznym do stosowania z dławnicami kablowymi ISO, aby zapewnić pełną zgodność z normą IEC 62444. Wyposażony jest w dwa otwory M25. Ochrona przed porażeniem prądem elektrycznym jest na poziomie klasy I zgodnie z normą EN/IEC 61140, a ochrona przed wstrząsami mechanicznymi jest na poziomie IK07 zgodnie z normą EN/IEC 62262. Jest to produkt wykonany ze stopu cynku, a jego wymiary to 80 mm (szerokość) x 220mm (wysokość) x 77mm (głębokość), a waga wynosi 1. 410kg. XAP jest przeznaczony do montażu zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej dzięki 4 otworom mocującym. Obudowa jest zgodna z normami EN/IEC 60529 i EN/IEC 60947-5-1 oraz posiada certyfikaty CE i EAC. Dostępne są w pełni dostosowane panele z legendami, które zwiększają wygodę korzystania z interfejsu i poprawiają estetykę obudowy. XAP jest przeznaczony do montażu zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej dzięki 4 otworom mocującym.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 0 |
|---|---|
| Gehäusebauform | Aufbaugehäuse |
| Werkstoff des Gehäuses | Zink |
| Werkstoffgüte des Gehäuses | sonstige |
| Durchmesser Öffnungen | -mm |
| Farbe des Gehäuseoberteils | grau |
| Schutzart (IP) | IP65/IP67 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Breite | 80mm |
| Höhe | 220mm |
| Tiefe | 77mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | XAPD44 |
|---|---|
| EAN | 3389118324893 |
| ETIM | EC000200 |
| Weight | 1.6 kg |
| Weight (Package) | 1.6 kg |
Designations
Button Control enclosure Control enclosure Empty enclosure Empty enclosure Enclosure Enclosure Enclosure Harmony Illuminated push-button Indicator light Pressure switch Push-button Rotary switch Selector switch Surface-mounted enclosure Surface-mounted enclosure Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















