€119.76
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810028941 P/N: SR2CBL01 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SR2CBL01 Programmierkabel, Zelio Logic, für Steuerung, SUBD9"
Schneider Electric Programming Cable, Zelio Logic, for Control, SUBD9
Schneider Electric SR2CBL01
EAN 3389110550245
Description
Ten przewód połączeniowy komputera Zelio Logic Sub-D 9 umożliwia podłączenie przekaźnika logicznego Zelio do złącza RS232 komputera. Uzupełnia on wykorzystanie oprogramowania do programowania Zelio Soft 2. Ma 3-metrowy przewód umożliwiający wygodne programowanie przekaźnika logicznego Zelio, w pobliżu szafy, w której jest zainstalowany.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-PC |
|---|---|
| Länge | 3m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 9 |
Technical data
| P/N (Part Number) | SR2CBL01 |
|---|---|
| EAN | 3389110550245 |
| ETIM | EC000237 |
| SCIP | 65d2d364-0a54-4660-92ca-f38c5c71f590 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.13 kg |
Designations
PLC PLC control relay PLC control relay PLC small controller Zelio Zelio Logic automation control control relay inexpensive small controller logic module logic module small control small controller smart relay smart relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.






































