€273.25
% €277.27 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810036316 P/N: NSYCUACC036DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC036DG Kit für die halbbündige Montage für Wandanbau-Kühlgeräte, vernetzt, Climasys CU, 1,2 - 1,6k - 2kW"
Schneider Electric Kit for semi-flush mounting for wall-mounted cooling units, networked, Climasys CU, 1.2 - 1.6k - 2kW
Schneider Electric NSYCUACC036DG
EAN 3606486521786
Description
Este Acessório é um kit de montagem meio encastrado para Unidade de Climatização Conectada Lateral. É feito com aço galvanizado e a sua cor é cinzento RAL 7035. As suas dimensões (AxLxP) são 1070x475x115mm. O seu índice IP é IP55.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Adapterflansch |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | |
| Höhe | 1070mm |
| Breite | 475mm |
| Tiefe | 115mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC036DG |
|---|---|
| EAN | 3606486521786 |
| ETIM | EC011603 |
| Weight | 10.4 kg |
| Weight (Package) | 10.4 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.




































