€212.27
% €215.39 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810036315 P/N: NSYCUACC035DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC035DG Kit für die halbbündige Montage für Wandanbau-Kühlgeräte, vernetzt, Climasys CU, 0,8 - 1kW"
Schneider Electric Kit for semi-flush mounting for wall-mounted cooling units, networked, Climasys CU, 0.8 - 1kW
Schneider Electric NSYCUACC035DG
EAN 3606486521779
Description
Este Acessório é um kit de montagem meio encastrado para Unidade de Climatização Conectada Lateral. É feito com aço galvanizado e a sua cor é cinzento RAL 7035. As suas dimensões (AxLxP) são 850x415x102mm. O seu índice IP é IP55.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Adapterflansch |
|---|---|
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil | |
| Höhe | 850mm |
| Breite | 415mm |
| Tiefe | 102mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC035DG |
|---|---|
| EAN | 3606486521779 |
| ETIM | EC011603 |
| Weight | 7.8 kg |
| Weight (Package) | 7.8 kg |
Designations
Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































