€216.96
% €220.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036305 P/N: NSYCUACC025DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC025DG Nachrüstungssatz für CU Slim 1,1 - 1,5 - 2kW für die angeschlossene Kühleinheit, Climasys CU, Aufbaumontage"
Schneider Electric Retrofit kit for CU Slim 1.1 - 1.5 - 2kW for the connected cooling unit, Climasys CU, top-mounting
Schneider Electric NSYCUACC025DG
EAN 3606486379486
Description
Ce kit de mise à niveau convient à l'unité de refroidissement connectée CU Slim to Side. Il est en acier galvanisé, RAL 7035. Son indice de protection est IP55.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 540mm |
| Höhe | 1700mm |
| Tiefe | 1.5mm |
| Einbauort | Tür |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC025DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379486 |
| ETIM | EC002617 |
| Weight | 11 kg |
| Weight (Package) | 11 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.




































