€119.62
% €121.38 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036288 P/N: NSYCUACC006DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC006DG Aluminiumfilter für Wandanbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 0,8 - 1kW"
Schneider Electric Aluminum filter for wall-mounted cooling unit, networked, Climasys CU, 0.8 - 1kW
Schneider Electric NSYCUACC006DG
EAN 3606486379295
Description
Este Acessório da Unidade de Climatização Conectada é um filtro de alumínio. As suas dimensões (AxLxP) são 320x320x8mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | Aluminium |
|---|---|
| Farbe | Aluminium |
| Breite | 320mm |
| Höhe | 320mm |
| Tiefe | 8mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -20°C |
| Filterklasse | |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC006DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379295 |
| ETIM | EC002513 |
| Weight | 0.25 kg |
| Weight (Package) | 0.25 kg |
Designations
Cooling Cabinet Cooling Devices Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal Management Thermoelectric Cooler Thermoelectric Cooling
Login
No reviews found. Share your insights with others.







































