€114.69
% €116.38 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036285 P/N: NSYCUACC003DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC003DG Filter für Wandanbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 1,2 - 1,6 - 2kW"
Schneider Electric Filter for wall-mounted cooling unit, connected, Climasys CU, 1.2 - 1.6 - 2kW
Schneider Electric NSYCUACC003DG
EAN 3606486379264
Description
Este Acessório da Unidade de Climatização Conectada é um filtro de poliolefina - G3. A sua quantidade mínima de encomenda é de 5 unidades. As suas dimensões (AxLxP) são 380x380x5mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | sonstige |
|---|---|
| Farbe | weiß |
| Breite | 380mm |
| Höhe | 380mm |
| Tiefe | 5mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | 1 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 5°C |
| Filterklasse | G3 |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC003DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379264 |
| ETIM | EC002513 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.06 kg |
Designations
Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.







































