€92.63
% €140.42 (34.03% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810022464 P/N: M9F11232 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9F11232 Multi 9 OEM LS-Schalter C60N 2-polig 32A C-Char. 10kA IEC60947-2"
Schneider Electric Multi 9 OEM Circuit Breaker C60N 2-pole 32A C-Char. 10kA IEC60947-2
Schneider Electric M9F11232
EAN 3606480576287
Description
Deze Multi9 C60N is een LV-installatieautomaat (MCB). Het is een 2P stroomonderbreker met 2 beschermde polen, 32A nominale stroom en C uitschakelcurve. De nominale kortsluitonderbrekingscapaciteit gaat tot 10 kA bij 415VAC in overeenstemming met de norm EN/IEC 60947-2. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Hij is ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Het snelle sluitmechanisme, de weerstand tegen overspanning en de hoge prestatiebeperking verbeteren de levensduur. Dit product is bedoeld voor OEM (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Hij heeft een elektrische levensduur die oploopt tot 10000 cycli en een mechanische levensduur tot 20000 cycli. De bedrijfsspanning van de UPS is 240 VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp toegekende schokgolfspanning is 6 kV. De werkfrequentie is 50 Hz of 60 Hz. Het product kan op een DIN-rail worden geknipt. De breedte is 4 stukken van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. Overspanningscategorie is IV. De kleur van het product is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 81mm x (D) 72mm. Het gewicht is 0,24 kg. De aansluitklemmen zijn voorzien van een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -30°C tot 70°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 80°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 2 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 2 |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsspannung | 415V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 20kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 10kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 3.2W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1.5mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1.5mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9F11232 |
|---|---|
| EAN | 3606480576287 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.24 kg |
| Weight (Package) | 0.24 kg |
Designations
Circuit breaker Circuit breaker Control protection switch Distributor mounting device EB-circuit breaker Fuse circuit breaker Installation circuit breaker MCB Modular device Mounted circuit breaker Mounting device Plug fuse circuit breaker Protection switch Screw fuse circuit breaker
Login
No reviews found. Share your insights with others.















































