€233.92
% €354.62 (34.04% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810023039 P/N: M9V11263 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9V11263 Multi 9 OEM Vigi C60 3-polig 40A 30mA Typ AC für LS-Schalter C60"
Schneider Electric Multi 9 OEM Vigi C60 3-pole 40A 30mA Type AC for C60 circuit breaker
Schneider Electric M9V11263
EAN 3606480684548
Description
Deze Vigi C60 is een modulaire uitbreiding voor reststroom. Het is een 2P en de nominale stroom is 63A. De aardlekbeveiligingsklasse is AC-type met een gevoeligheid van 30mA en een spanningsonafhankelijke technologie. Dit product beschermt tegen kortsluiting, overbelasting van de kabel, elektrische schokken door indirect contact en brandgevaar. Dit product is conform de EN/IEC 61009-1 en EN/IEC 61009-2-1 norm. De door de gebruiker nominale bedrijfspanning is 230VAC of 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 4kV. De vervuilingsgraad is 3. Het kan worden gemonteerd op DIN-rail. De breedte in stappen van 9mm is 4. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 87mm x (D) 74mm. Het gewicht is 150g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in een omhulsel. De bedrijfstemperatuur is -5°C tot 60°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 60°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Nennspannung | 230V |
|---|---|
| Nennstrom | 63A |
| Bemessungsfehlerstrom einstellbar | |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Max. Verzögerungszeit | 0ms |
| Verzögerungszeit einstellbar | |
| Polzahl | 2 |
| Fehlerstrom-Typ | AC |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Frequenz | 50 Hz |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Verlustleistung | 3W |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Fehlauslöseschutz | |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 5°C |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9V11263 |
|---|---|
| EAN | 3606480684548 |
| ETIM | EC002297 |
| SCIP | 01327915-acdb-4543-8666-60c841ff9e81 |
| ECLASS | eClass_10_ACN357011 |
| Weight | 0.15 kg |
| Weight (Package) | 0.19 kg |
Designations
protection block residual current protection block residual current protection element
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















