€51.96
% €78.78 (34.04% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810022428 P/N: M9F10213 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9F10213 Multi 9 OEM LS-Schalter C60N 2-polig 13A B-Char. 10kA IEC60947-2"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCB C60N 2-pole 13A B-Char. 10kA IEC60947-2
Schneider Electric M9F10213
EAN 3606480921094
Description
Deze Multi9 C60N is een laagspanningsminiatuur vermogensschakelaar (MCB). Het is een 2P-vermogensschakelaar met 2 beveiligde polen, 13A nominale stroom en B uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen bedraagt 10kA bij 415VAC, in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Het snelle sluitmechanisme, de overspanningsweerstand en de hoge prestatiebeperking verbeteren de levensduur. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 10000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. De werkfrequentie is 50Hz of 60Hz. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 4 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De overspanningscategorie is IV. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 81mm x (D) 72mm. Het gewicht is 0,24 kg. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -30°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 80°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | B |
| Polzahl (gesamt) | 2 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 2 |
| Bemessungsstrom | 13A |
| Bemessungsspannung | 240V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 20kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 10kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 2.4W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9F10213 |
|---|---|
| EAN | 3606480921094 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.21 kg |
| Weight (Package) | 0.21 kg |
Designations
Built-in circuit breaker Built-in device Circuit breaker Control protection switch Distribution board mounted device EB-Circuit breaker Installation circuit breaker Line protection switch MCB Modular circuit breaker Plug-in circuit breaker Protective switch Safety switch Screw type circuit breaker
Login
No reviews found. Share your insights with others.















































