€426.41
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021894 P/N: LVS04510 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04510 PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Sammelschiene, vertikal,4000A,Länge=1625mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGYE, Busbar, vertical, 4000A, length=1625mm
Schneider Electric LVS04510
EAN 3606481870391
Description
Het barenstelprofiel is een barenstelprofiel met hoge linergy dat is ontworpen voor verticale installatie in elektrische distributiepanelen. Ontworpen om stroom tot 4000A te verwerken, en om een betrouwbare stroomverdeling te garanderen voor veeleisende elektrische systemen. Linergy profiel met afmeting Lengte 1625mm. Het barenstel heeft een compact ontwerp, dat een efficiënt gebruik van ruimte mogelijk maakt in elektrische panelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 4000A |
|---|---|
| Ausführung | Profil |
| Länge | 1625mm |
| Breite | 150mm |
| Höhe | 31mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04510 |
|---|---|
| EAN | 3606481870391 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 18.08 kg |
| Weight (Package) | 18.08 kg |
Designations
Linergy LGYE Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















