€5.63
% €5.71 (1.4% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014435 P/N: ENN05083 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ENN05083 Mureva BOX, Abzweigdose, Drückplatte 6xM16/20, 105x65x55mm"
Schneider Electric Mureva BOX, junction box, push plate 6xM16/20, 105x65x55mm
Schneider Electric ENN05083
EAN 3295150050839
Description
Deze rechthoekige opbouwdoos ENN05083 wordt geleverd met 6 metrische uitduwopeningen M16/20 en vastgeklemde afdekking Kleur grijs, afmetingen: breedte 116 mm, hoogte 74 mm, diepte 62 mm Inclusief schroefkraagkappen voor extra bescherming van de schroefkoppen Mechanische bescherming IK07, vlambestendigheid 650 °C Materiaal: lichaam ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), deksel PP (polypropyleen) Deze doos voor opbouwmontage is geclassificeerd als IP55 en biedt veilige installaties in ruwe omgevingen, zowel binnen als buiten, en wordt blootgesteld aan water en stof zoals industrie, boerderijen, parkeerfaciliteiten of zelfs een badkamer thuis. Soms heb je elektriciteit nodig waar het echt onmogelijk zou moeten zijn om die te installeren, zoals op natte of stoffige plaatsen, of waar elektriciteit helemaal niet gepland is U hoeft zich geen zorgen te maken! Aangezien de Mureva-dozen van Schneider Electric volledig voldoen aan alle mogelijke hoge veiligheidsvereisten van het bedrijf, kunnen alle opbouwinstallaties gemaakt worden ongeacht de omgeving of de veiligheidsbehoeften De dozen zijn gemakkelijk te installeren, ze zijn stabiel en ze zijn halogeenvrij. U kunt deze aanpassen aan uw specifieke behoeften of ze kopen als complete aansluitdozen Als Mureva elektrische voedingen beschikbaar zijn, is geen enkele taak te veeleisend!
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Verbindungskasten |
|---|---|
| Max. Leiterquerschnitt | 20mm² |
| Bestückung | sonstige |
| Form | rechteckig |
| Montageart | Wand-/Deckenmontage |
| Montage im Erdreich | |
| Montage unter Wasser | |
| Für Rohrdurchmesser | 20 mm |
| Einführung von hinten | 1 |
| Länge | 61mm |
| Breite | 116mm |
| Tiefe | 74mm |
| Durchmesser | -mm |
| Anreihbar | |
| Anzahl der Einführungen | 6 |
| Art der Gehäusedurchführung | Vorprägung |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Halogenfrei | 1 |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Ausführung Deckel | Blinddeckel |
| Transparenter Deckel | |
| Deckelbefestigung | aufrastend |
| Vergießbar | |
| Mit Vergussmasse mitgeliefert | |
| Plombierbar | |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | -V |
| Funktionserhalt | ohne |
| Mit Abschirmung | |
| Witterungsbeständig | 1 |
| Einsatztemperatur | -25°C |
| Explosionsgeprüfte Ausführung | |
| Für Ex-Zone Gas | ohne |
| Für Ex-Zone Staub | ohne |
Technical data
| P/N (Part Number) | ENN05083 |
|---|---|
| EAN | 3295150050839 |
| ETIM | EC002600 |
| ECLASS | eClass_10_ACO130011 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Ex-cable distribution box Ex-distribution box Ex-junction box Ex-terminal box box box with cover cable box cable distribution box cable junction box cable junction double box cable junction/connection box empty cable junction/connection box equipped cable transition box connection box distribution box distribution box distribution box distribution box with function preservation distributor distributor for fire alarm system earthing material equalization box equipotential bonding box equipotential distributor explosion-proof distribution box explosion-proof junction box explosion-proof terminal box housing for wall/ceiling mounting junction box junction box for illumination cable mini junction box moisture-proof distribution box patch distributor safety box terminal box terminal box transition box transition box for illumination cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.































