€2.71
% €2.75 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014448 P/N: ENN08167 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ENN08167 Mureva BOX, Universalbefestigung für Metallpfosten und Kabelrinnen"
Schneider Electric Mureva BOX, universal mounting for metal posts and cable trays
Schneider Electric ENN08167
EAN 3295150081673
Description
Mureva universele bevestiging is ontworpen voor het veilig monteren van kabeldozen op metalen balken en kabelgoten. Het is geschikt voor kabeldozen met interne afmetingen tot 105x105mm. Het biedt veilige en veelzijdige montageopties voor diverse toepassingen. Het is gemaakt van staal. De kleur van het product is grijs. Mureva dozen zijn geschikt voor alle soorten installaties, van binnenshuis tot buitenshuis. Mureva opbouwdozen zijn gemakkelijk te installeren en stabiel en kunnen volgens uw specifieke behoeften worden uitgerust.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Befestigungsart | klemmen |
|---|---|
| Anschlussart/-bauteil | Loch |
| Gewindemaß (metrisch) | 7 |
| Geeignet für Flanschstärke | 2mm |
| Rohr-/Kabeldurchmesser | -mm |
| Scharnierend | |
| Scharnier justierbar | |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | |
| Oberflächenschutz | galvanisch/elektrolytisch verzinkt |
| Bruchlast | -N |
Technical data
| P/N (Part Number) | ENN08167 |
|---|---|
| EAN | 3295150081673 |
| ETIM | EC000464 |
| SCIP | 90215406-b6bf-44f8-b463-8540d32a6f6b |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Cable fixing clip Cable tie fixing clip Clip Flange clip Flange hanger Flange metal strap hanger Flange pipe clamp H-clip Mounting clip Mounting element Plug-in clip Rotating clip Support clip Support screw clip
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















