€170.34
% €252.28 (32.48% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810008689 P/N: A9F94320 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9F94320 Leitungsschutzschalter iC60L, 3P, 20A, C-Charakteristik, 25kA"
Schneider Electric Circuit Breaker iC60L, 3P, 20A, C-Characteristic, 25kA
Schneider Electric A9F94320
EAN 3606480084430
Description
Acti9 iC60L er automatsikringer med meget høy bryteevne produsert ihht EN 60947-2 og EN 60898 for inntil 25A. Leveres som 1P, 2P, 3P og 4P. Acti9 automatsikringer er alene i markedet som tilbyr Klasse 2 på frontflaten. Kan ved hjelp av hjelpekontakt enkelt kobles opp mot Modbussystem. Polbredde 18 mm. Merkestrøm (in): 0,5 - 63A. Utløserkurver ihht. EN 60947-2: B, C, K og Z -kurve Bryteevne ihht. EN 60898: 25kA ved 230/400 V. Bryteevne ihht EN 60947-2 for in = 25A: 50kA ved 230 V, 25kA ved 400 V o g 20kA ved 440 V. Bryteevne ihht EN 60947-2 for in = 32 og 40A: 40kA ved 230 V, 20kA ved 400 V og 15kA ved 440 V. Bryteevne i hht EN 60947-2 for in = 50 og 63A: 30kA ved 230 V, 15kA ved 400 V og 10kA ved 440 V. (Bryterevne gjelder for 2p, 3p, 4p). Act i9 automatsikringer er alene i markedet som tilbyr Klasse 2 på frontflaten.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 44.5mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 3 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 3 |
| Bemessungsstrom | 20A |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | 15kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | 15kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 50kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 25kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 2.4W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 3 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -35°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9F94320 |
|---|---|
| EAN | 3606480084430 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 26ff71d1-98cf-4280-8725-455b9a6b2fb9 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.34 kg |
| Weight (Package) | 0.34 kg |
Designations
Automatic Circuit Breaker Circuit Protector LS LS Switch MCB Overcurrent Protection Short Circuit Short Circuit Protection
Login
No reviews found. Share your insights with others.





































































