€229.02
% €391.51 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007915 P/N: A9C70114 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C70114 Fernantrieb RCA für iC60 3P/4P, 230V AC, seitlich anbaubar"
Schneider Electric Remote drive RCA for iC60 3P/4P, 230V AC, side-mountable
Schneider Electric A9C70114
EAN 3606480097959
Description
Acti9 RCA-fjernkontrollsystem muliggjør elektronisk fjernkontroll (åpning og lukking) av automatsikringer med eller uten Vigi -jordfeilmodul, med eller uten elektrisk tilbehør. Tilbakestilling av automatsikringer etter utkobling i samsvar med gjeldend e sikkerhetsprinsipper og forskrifter. Lokal kontroll med betjeningshåndtak. Kurs sikres ved hjelp av hengelås. To driftsvalg etter utkobling: A: Aktivering av ekstern tilbakestilling av automatsikring. B: Blokkering av ekstern tilbakestilling. Versj onen med Ti24-grensesnitt muliggjør: Direktegrensesnitt til fjernkontroll via en PLC (programmable logic controller), et over våkningssystem og en annen kommunikasjonsenhet som har innganger/utganger på 24 V DC (kontroll, OF- og SD-indikasjoner). Rask , pålitelig tilkobling av fjernkontrollen til Acti 9 Smartlink takket være prefabrikkerte kabler. Ekstern indikasjon av poten sialfri OF-kontakt. To driftsmoduser, ”1 og 3”. iMDU-tilbehøret tillater RCA-kontroll i 24/48 V AC/DC.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Gerätemontage | Leitungsschutzschalter |
|---|---|
| Funktion | Fernantrieb |
| Breite in Teilungseinheiten | 3.5 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | 0.01A |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Spannungsart | AC |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 4 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 63A |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C70114 |
|---|---|
| EAN | 3606480097959 |
| ETIM | EC001286 |
| SCIP | 22d60f38-f25b-4d34-b274-088b0fb0346a |
| ECLASS | eClass_10_AKE327013 |
| Weight | 0.43 kg |
| Weight (Package) | 0.48 kg |
Designations
AFD AFD Unit AFDD Additional device for modular installation Auxiliary contact Auxiliary current switch Auxiliary switch Auxiliary switch/signal contact Auxiliary switch/signal contact for modular installation Changeover auxiliary contact Contact module Fault signal switch Fire protection switch Fire protection switch block Fire protection switch block Fire protection switch function Fire protection switching device AFDD Monitoring unit Remote drive Remote switch Remote switch-on Remote trip Signal contact Signal switch Undervoltage release Working current release
Login
No reviews found. Share your insights with others.










































