€285.40
% €487.90 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810007919 P/N: A9C70134 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C70134 Automatisches Wiedereinschaltgerät ARA für iC60 3P/4P - 4 Programme"
Schneider Electric Automatic Reclosing Device ARA for iC60 3P/4P - 4 Programs
Schneider Electric A9C70134
EAN 3606480097997
Description
Dit Acti9 ARA iC60 automatisch hersluitingshulpelement is bedoeld voor iC60-vermogensschakelaars. Er worden 4 programma's uitgevoerd voor het automatisch herstarten van de bijbehorende beveiligingsinrichting na het uitschakelen. Hierdoor wordt de beschikbaarheid van installaties zonder toezicht, geïsoleerd, moeilijk toegankelijk en zeer hoge beschikbaarheid verhoogd, doordat ze in geval van een tijdelijke storing weer in bedrijf worden gesteld zonder tussenkomst van personeel. De breedte in 9mm standen is 7. Dit apparaat bestuurt 4P-installaties. De exploitant kan kiezen voor een vooraf bepaald hersluitingsprogramma waarmee de veiligheid en beschikbaarheid van faciliteiten kunnen worden afgestemd op de omgeving van de faciliteit. De Un nominale spanning is 230VAC. De werkfrequentie is 50 Hz of 60 Hz. Het circuit wordt in een veiligheidsconfiguratie geplaatst door de hangslotvergrendeling. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot + 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot + 85°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Gerätemontage | Leitungsschutzschalter |
|---|---|
| Funktion | Ferneinschalter |
| Breite in Teilungseinheiten | 3.5 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | 1A |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Spannungsart | AC |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 4 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 63A |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C70134 |
|---|---|
| EAN | 3606480097997 |
| ETIM | EC001286 |
| SCIP | 22d60f38-f25b-4d34-b274-088b0fb0346a |
| ECLASS | eClass_10_AKE327013 |
| Weight | 0.52 kg |
| Weight (Package) | 0.52 kg |
Designations
Automatic Motor Drive Reclosing Reclosing Device Remote Drive
Login
No reviews found. Share your insights with others.









































