€127.36
% €188.62 (32.48% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810008431 P/N: A9F07313 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9F07313 Leitungsschutzschalter iC60H, 3P, 13A, C Charakteristik"
Schneider Electric Miniature Circuit Breaker iC60H, 3P, 13A, C Curve
Schneider Electric A9F07313
EAN 3606480438646
Description
Wyłącznik nadprądowy iC60H-C13-3 C 13A 3-biegunowy ,o numerze A9F07313. Możliwość bezpośredniego podłączenia dwóch przewodów o różnych przekrojach. O ptyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony. Możliwość demontażu pojedynczego aparatu bez potrzeby zdejmowania szyny łączeniowej. Zdjemowanie z szyny DIN bez użycia narzędzi. Jego klasa ograniczenia 3 (zgodnie z normą EN/IEC60898-1) poprawia koszt ochrony obwodu odpływowego. Unikalny wskaźnik Visitrip skraca czas interwencji, pokazując uszkodzony obwód.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 44.5mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 3 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 3 |
| Bemessungsstrom | 13A |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | 10kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | 10kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 30kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 15kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 2.3W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 3 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -35°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9F07313 |
|---|---|
| EAN | 3606480438646 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 26ff71d1-98cf-4280-8725-455b9a6b2fb9 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.35 kg |
| Weight (Package) | 0.35 kg |
Designations
Automatic Fuse Circuit Breaker MCB Miniature Circuit Breaker Overcurrent Protection Short Circuit Short Circuit Protection
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































































