€45.53
% €77.83 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810007763 P/N: A9C20732 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C20732 Installationsschütz iCT 25A 2S 230/240V 50Hz"
Schneider Electric Modular Contactor iCT 25A 2NO 230/240V 50Hz
Schneider Electric A9C20732
EAN 3606480088575
Description
Acti9 iCT modulær kontaktorserie fås i to versjoner: Kontaktorer uten manuell betjening og med manuell betjening iCT-kontaktorene kan brukes til styring av: Belysning, varme, ventilasjon, persienner, småmotordrift relatert til styring av varme, lastreduksjon på ikke-prioriterte kurser. Manuelt betjente kontaktorer har 4-trinns vribryter på frontplaten: Automatisk driftsmodus, midlertidig overstyring av ”PÅ”, permanent overstyring av ”PÅ”: Brukes til å låse kontaktoren i PÅ-posisjon under vedlikehold av installasjonen og AV. Bredden på iCT-kontaktorserien passer til de fleste applikasjoner. Kan ved hjelp av hjelpekontakt enkelt kobles opp mot Modbussystem. iCT-kontaktorer kan kombineres med ett bredt utvalg av ekstra kontroll-, beskyttelses- og indikasjonsfunksjoner (elektrisk tilbehør). Rød fane i front indikerer at spolen er spenningsatt.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsbetriebsspannung | 250V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 25A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 230V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Max. Glühlampenlast | 2850W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 1200VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 2400VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 1200VA |
| Schieber für Handschaltung | |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C20732 |
|---|---|
| EAN | 3606480088575 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 429095ee-388a-4184-bea4-16f87e374975 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Weight | 0.12 kg |
| Weight (Package) | 0.12 kg |
Designations
Contactor Modular Contactor Modular Contactor for DIN rail mounting
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































