€6.49
% €11.61 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033804 P/N: ZB4BW363 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB4BW363 Leuchtdrucktaster, Frontelement, Harmony XB4, Metall, 22mm, blau, unbeschriftet, tastend, für universelle LED"
Schneider Electric Illuminated push button, front element, Harmony XB4, metal, 22mm, blue, unmarked, momentary, for universal LED
Schneider Electric ZB4BW363
EAN 3389110889833
Description
Ta głowica przycisku Harmony XB4, gładka soczewka, podświetlana na niebiesko, do zintegrowanej diody LED, działa na zasadzie mechanizmu sprężynowego / impulsowego Ta podświetlana głowica przycisku z wbudowaną diodą LED stanowi wszechstronny interfejs do sterowania maszynami. Jest łatwo instalowany i wymieniany na kompatybilnych kompletnych jednostkach przycisków i bloków stykowych poprzez montaż zatrzaskowy. Jest wyraźnie odróżnialny wizualnie z daleka dzięki podświetlanemu, wyraźnemu kolorowi oraz dotykowo dzięki elementowi płaskiemu, co minimalizuje błędy w sterowaniu maszyną. Jest odporny na uderzenia, pyły, wodę i wibracje dzięki IP66. Posiada metalową ramkę, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań wymagających wysokiej odporności na uderzenia i wibracje. Został zaprojektowany tak, aby pasował do standardowego otworu 22 mm, zapewniając kompatybilność podczas instalacji w istniejących wcześniej maszynach. Szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 70°C pozwala na wszechstronne zastosowanie produktu. Zapewnia wysoką jasność dla łatwej identyfikacji funkcji i trybu pracy, nawet w jasno oświetlonym otoczeniu.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | blau |
|---|---|
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Bauform des Knopfes | flach |
| Geeignet für Beleuchtung | 1 |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Beschriftet | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB4BW363 |
|---|---|
| EAN | 3389110889833 |
| ETIM | EC000221 |
| ECLASS | eClass_10_AKF028014 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Button Control button Control key Control switch Front Front element Harmony XB4 Harmony XB4 Head Head part Illuminated button Illuminated push button Key Key button Metal push button Metal pushbutton Metal switch Pilot switch Push button Push knob Push switch Pushbutton Switch XB4 ZB4
Login
No reviews found. Share your insights with others.

































