€19.26
% €34.45 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032256 P/N: XB5FVM1 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB5FVM1 Leuchtmelder, Harmony XB5F, Kunststoff, 30mm, weiß, universelle LED, glatte Kalotte, 230V AC"
Schneider Electric Pilot light, Harmony XB5F, plastic, antimicrobial, white, 30mm, universal LED, smooth dome, 230-240V AC
Schneider Electric XB5FVM1
EAN 3606481360953
Description
Harmony XB5/ZB5 trykknapper for flushmontering forsterker inntrykket av god design og funksjonalitet på en maskin eller tavle front. Det forsenkede designet handler ikke bare om estetikk men har også funksjonelle fordeler som gir enklere rengjøring og bedre beskyttelse. Trykknappene monteres enkelt i et 30 mm hull fordi hodet holdes på plass av en pakning på baksiden når de satt inn i hullet. Med mutteren på baksiden og monteringsverktøyet (ZB5AZ905) settes hodet enkelt og sikkert fast, og bryter kroppen (ZB5AZ009) kan deretter enkelt klikkes på hodet. Bak på bryterkroppen monteres kontaktelementene og eventuelle lysmod uler og det kan totalt monteres opptil 9 moduler bak på en trykknapp (avhengig av modell). Harmony XB5 serien i plast er robu st og kan brukes i en lang rekke industrier, inkludert næringsmiddelindustrien hvor den er motstandsdyktig overfor rengjøring smidler. Kapslingsklassene er IP66, IP67, IP69 (ISO) og IP69K (DIN) og utover det kan trykknappene benyttes i temperaturområd er fra -40 til 70 grader Celcius. XB5FVM1 er en komplett signallampe for flushmontering i hvit farge. Den kraftige LED lyskil den gir et sterkt ensartet lys som er synlig fra alle vinkler. Forventet levetid på LED-lyset er 100.000 timer som tilsvarer mer enn 10 års levetid ved 24 timers drift om dagen. Strømforsyningen til signallampen er 230-240 VAC For merking benyttes ZB YFxxxx skiltholdere med blanke skilt for individuell gravering. Alternativt kan det brukes løse skiltholdere ZBZFxx for ZBY0x xxx standardskilt til Harmony serien som kjøpes separat. OBS: Det er IKKE mulig å montere flush trykknappene i XAL kontrollst asjoner.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Leuchtmelder | 1 |
|---|---|
| Farbe der Linse | weiß |
| Ausführung der Fassung | LED |
| Mit Leuchtmittel | 1 |
| Bemessungsbetriebsspannung Ue | 230V |
| Spannungsart | AC/DC |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Bauform der Linse | rund |
| Ausführung der Linse | flach |
| Lochdurchmesser | 30.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB5FVM1 |
|---|---|
| EAN | 3606481360953 |
| ETIM | EC000272 |
| SCIP | 3d14fd98-3859-4733-a5ee-a3016769973c |
| ECLASS | eClass_10_AKF041014 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
-
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























