€14.44
% €25.82 (44.07% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810032233 P/N: XB5FVB3 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB5FVB3 Leuchtmelder, Harmony XB5F, Kunststoff, 30mm, grün, universelle LED, glatte Kalotte, Schraubklemme, 24V ACDC"
Schneider Electric Pilot Light, Harmony XB5F, Plastic, Antimicrobial, Green, 30mm, Universal LED, Smooth Dome, 24V AC/DC
Schneider Electric XB5FVB3
EAN 3606481360861
Description
Ten wskaźnik świetlny do montażu płaskiego jest częścią serii Harmony XB5 z tworzywa sztucznego i stanowi kompletny produkt. Ten wskaźnik świetlny do montażu płaskiego jest częścią serii Harmony XB5 z tworzywa sztucznego i stanowi kompletny produkt Jego średnica montażowa wynosi 30. 5 mm. Znamionowe napięcie zasilania wynosi 24 V AC/DC. Dostępna jest opcja indywidualnego znakowania za pomocą narzędzia do personalizacji dostępnego na stronie internetowej Schneider Electric. Ulepszona ergonomia i estetyka dzięki konstrukcji do montażu płaskiego. Posiada właściwości antybakteryjne. Ma gładką soczewkę, a źródłem światła jest zintegrowana dioda LED. Dzięki jasnemu i długotrwałemu podświetleniu jest on wyraźnie widoczny nawet z dużej odległości. Terminal przyłączeniowy to zacisk śrubowy. Główka ma kształt okrągły i jest zielona. Maskownica i kołnierz mocujący są plastikowe. Waga tego wskaźnika świetlnego wynosi 38 gramów, wysokość 42 mm, a szerokość 36,6 mm. Prostota instalacji, elastyczność i wytrzymałość sprawiają, że nadaje się on do większości segmentów i zastosowań przemysłowych. IP66, 67, 69 i 69K, typ 13 i 4X, IK03, zapewniają ochronę przed ciałami stałymi, pyłem, wodą i wstrząsami.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Leuchtmelder | 1 |
|---|---|
| Farbe der Linse | grün |
| Ausführung der Fassung | LED |
| Mit Leuchtmittel | 1 |
| Bemessungsbetriebsspannung Ue | 24V |
| Spannungsart | AC/DC |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Bauform der Linse | rund |
| Ausführung der Linse | flach |
| Lochdurchmesser | 30.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB5FVB3 |
|---|---|
| EAN | 3606481360861 |
| ETIM | EC000272 |
| SCIP | 3d14fd98-3859-4733-a5ee-a3016769973c |
| ECLASS | eClass_10_AKF041014 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
-
Login
No reviews found. Share your insights with others.



























