€9.98
% €17.85 (44.09% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810032139 P/N: XB5FA11 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB5FA11 Drucktaster, Harmony XB5F, Kunststoff, 30mm, weiß, unbeschriftet, tastend, 1S"
Schneider Electric Pushbutton, Harmony XB5F, Plastic, Antimicrobial, White, Unlabeled, 30mm, Momentary, 1NC
Schneider Electric XB5FA11
EAN 3606481360441
Description
Ten przycisk do montażu płaskiego jest częścią serii Harmony XB5 z tworzywa sztucznego i stanowi kompletny produkt. Ten przycisk do montażu płaskiego jest częścią serii Harmony XB5 z tworzywa sztucznego i stanowi kompletny produkt Średnica montażowa wynosi 30,5 mm. Nie posiada żadnych oznaczeń. Dostępna jest opcja indywidualnego znakowania za pomocą narzędzia do personalizacji dostępnego na stronie internetowej Schneider Electric. Ulepszona ergonomia i estetyka dzięki konstrukcji do montażu płaskiego. Posiada właściwości antybakteryjne. Typ styku to 1NO wolno działający, a terminal przyłączeniowy to zacisk śrubowy. Mechanizm napędowy jest wyposażony w samoczynny powrót, a mechanizm pchający jest płaski. Główka ma kształt okrągły i jest biała. Maskownica i kołnierz mocujący są plastikowe. Masa tego przycisku wynosi 37 gramów, wysokość 42 mm, a szerokość 36,6 mm. Prostota instalacji, elastyczność i wytrzymałość sprawiają, że nadaje się on do większości segmentów i zastosowań przemysłowych. IP66, 67, 69 i 69K, typ 13 i 4X, IK03, zapewniają ochronę przed ciałami stałymi, pyłem, wodą i wstrząsami. Posiada certyfikaty EN/IEC, znak CE, UL, CSA, JIS, NEMA oraz certyfikaty morskie. W celu ułatwienia instalacji dostępne są akcesoria, które należy zamówić oddzielnie.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
|---|---|
| Bauform des Knopfes | flach |
| Farbe des Knopfes | weiß |
| Transparent | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 30.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Kunststoff |
| Farbe Frontring | schwarz |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB5FA11 |
|---|---|
| EAN | 3606481360441 |
| ETIM | EC001028 |
| ECLASS | eClass_10_AKF046014 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Button Control Button Control Switch Emergency Off Emergency Pushbutton Emergency Stop Emergency Stop Switch Harmony Indicator Light Knob Plastic Pushbutton Pressure Switch Push Knob Pushbutton Selector Switch Signal Lamp Toggle Switch XB5
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















