€14.28
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029841 P/N: TMACBL1 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TMACBL1 Anschlussset, Modicon M221, Kabel mit Stecker, für integrierte Analogeingänge, 1 m"
Schneider Electric Connection Set, Modicon M221, Cable with Connector, for Integrated Analog Inputs, 1 m
Schneider Electric TMACBL1
EAN 3606480611353
Description
Ten analogowy przewód wejściowy umożliwia podłączenie wejść analogowych wbudowanych w kontrolery M221 i M221 Book. Jest wyposażony w jedno dedykowane zdejmowane złącze na jednym końcu i gołe przewody na drugim końcu. Ma 1 metr dłu gości. Sterowniki Modicon M221 pozwalają osiągąć wzorcową wydajność, jednocześnie zwiększając rentowność, dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu EcoStruxure Machine Expert Basic.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 1m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | |
| Geeignet für analoge Signale | 1 |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 4 |
Technical data
| P/N (Part Number) | TMACBL1 |
|---|---|
| EAN | 3606480611353 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
M221 Modicon Modicon M221 PLC PLC control PLC controller affordable compact controller automation compact PLC control compact control system machine control small controller
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































